תיקון שטיחים

תיקון שטיחים אומנותיים

בנוסף לשירותי ניקוי שטיחים שאנו מעניקים ללקוחות שלנו, אנו מבצעים בנוסף תיקון לשטיחים יקרי ערך. שירות זה כולל בתוכו תיקון קרעים וחורים שטיח ושחזור אותנטי מוקפד  בהתאם לאופי השטיח.

אנו מאתרים את את סוג החוט והגוון המדויק במטרה לשחזר את השטיח בצורה המושלמת והמדויקת ביותר.

תיקון שטיחים כולל בתוכו:

  • זיהוי סוג קשירת הקשרים של השטיח
  • שחזור וחיודש גדילים (פרנזים) ואמרה (קנטים) בעבודת יד ובהתאם למקור השטיח
  • שחזור ושיקום אריגים ובדים (כולל עבודת יד)

ביצוע התיקון מתבצע ע”י אומנים בטכניקות הפרסית, הטורקית, הסינית וההודית.

אנחנו משקיעים ואתם מרוויחים!

אנו עושים שימוש בציוד המתקדמים ביותר ומשקיעים המון על טכנולוגיה ועל החומרים המתקדמים ביותר בשביל להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר. התוצאות שלנו מדהימות, תשאלו את הלקוחות שלנו 🙂

תיקון שטיח - איך זה נראה בפועל?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת עוד היום

למה לבחור בנו?

תיקון קרעים בשטיח

כל השטיחים באשר הם, אפילו אלו האיכותיים יותר אשר נוצרו בעבודת יד, מתחילים לסבול בקרעים לאורך הזמן. הקרעים נראים לעין לאורך זמן גם אם נכון לעכשיו הם קרעים מיקרסקופיים אשר לא נקראים לעין.

תהליך תיקון הקרעים הבטיח משתנה בין סוגי השטיחים בהתאם לסוג האריגה וגודל הזנק בשטיח. תהליך זה מתבצע בעבודה יד תוך הקפדה מלאה של שחזור מדויק לדוגמתו המקורית של הטיח והחזרת המראה האותנטי שלו.

הפרדת צבעים ושחזור צבעים

אחת הבעיות הנפוצות ביותר מהן סובלים השטיחים בימינו הוא חוסר היציבות של הצבעים אשר מובילה במקרים מסויימים למריחה של הצבע והדוגמה של השטיח.

חוסר יציבות זה אופיינית בעיקר לשטיחים פרסיים אך ניתן לומר באופן חד משמעי שהיא עלולה להיווצר בכל שטיח באשר הוא. לרוב, הצבעים “גולשים” ממקומם לאחר מגע עם מים. במקרים של הצפה וגלישת צבע בשטיח מומלץ ליצור איתנו קשר בהקדם האפשרי על מנת שנוכל למנוע את החמרת הנזק ולהגיב בהתאם לשינויים שנוצרו בשטיח.

בכל מקרה של נזק או עיוות בשטיח, מומלץ ליצור איתנו קשר בהקדם. אל תמהרו להספיד את השטיח ולזרוק אותו לפח. התיקון הוא אפשרי.

לפרטים נוספים מלאו פרטי יצירת קשר באתר או חייגו אלינו 054-2464951