שירותי הדברה

שירותי הדברה אורגנית באופן מקצועי עם אומנות העבודה והניקיון.

אנו מבצעים שירותי הדברה ירוקה באופן מקצועי עם החומרים הטובים והאיכותיים ביותר אשר עומדים בסטדנרטיים המחמירים ביותר של משרד הבריאות.

ניסיון רב בתחום ההדברה ומאות לקוחות ממליצים.

הרחקת יונים

הדברים מזיקים

לכידת נחשים

הדברת מכרסמים

אנו מבצעים הדברה בשיטה הירוקה, מאחר ושיטות ההדברה הכימיות נחשבות למפגע בריאותי וסביבתי אשר פוגעים בסביבה, בבעלי החיים, לחלחל למי התהום ולזהם אותם.

הדברה בשיטה הירוקה עושה שימוש בחומרים ואמצעים אקולוגיים האפשרת שליטה ובקרה על הנזק ולמעשה פוגעת אך ורק במזיקים ולא לשאר הסביבה.

מה כדאי לדעת לפני שמזמנים שירותי הדברת מזיקים?

אז לפני שמרימים את הטלפון ומתחילים לפנות להתקשר, רשמנו לכם כמה טיפים שחשוב מאוד להכיר לפני שמזמינים.

רישיון הדברה

לא מזמינים! מדביר או חברת הדברה בלי רישיון להדברה ולמתן שירותים התחום. תזכרו תמיד שמדובר בחומרי הדברה אשר חלה עליהם פיקוח של השרד הבריאות.

סוג הההדברה הוא קריטריון חשוב שכדאי לקחת בחשבון ומומלץ מאוד לבחור רק בחברה אשר עושה הדברה ירוקה.

מומלץ כמובן לפנות לחברות הדברה עם ניסיון והמלצות של חברים , משפחה או שכנים שנעזרו בשירותי הדברה שהחזיקו לאורן זמן.

קצת שאלות שאתם אוהבים לשאול

לרוב, בעיות נמלים אשר נובעות ממקורות נקודתיים קל מאוד לפתור. איטום החור אשר מוביל את הנמלים עלול לפתור את הבעיה. במידה ויש מספר כניסות יהיה יותר קשה להיפטר מהנמלים ויהיה מומלת לפנות אלינו שאנו נבצע את העבודה.

פרעושים הם מזיקים אשר קשה מאוד להיפטר מהם אך חשוב להבין שלא מדובר במשימה בלתי אפשרי.

לטיפול בפרעושים מומלץ מראש לפנות לחברת הדברה אשר תבצע ריסוס מיוחד ומקצועי בכל פינות הבית, על מוצרי הבד והקירות עד לגובה של מטר לפחות.

חשוב לדעת שגם אחרי פעולת הריסוס הפרעושים עלולים לחזור. זה לא אומר שהמדביר עשה עבודה לא טובה, ויתכן כי הפרעושים שמתו השאירו אחריהם ביצים אשר בקעו והולידו פרעושים חדשים.

ריסוס חוזר יפתור את הבעיה.

לרוב, אחריות על הדברת פרעושים ניתן לתקופה של 3 חודשים ולכן לא תחוויבו על הפעם השניה שיגיע המדביר לביקור.

במקרים בהם יש חיית מחמד בבית מומלץ שלא לרסס בחדר אחד לפחות ולהשאיר שם את בעל החיים. לא לבחור במבטבח או האמבטיה כיוון שרוב המזיקים חודרים לחיינו מאיזורים אלה.

במידה ויש תינוק בבית או ילדים קטנים חובה לבצע הדברה ירוקה שמזיקה הרבה פחות לבני אדם ובעלי חיים. הדברה זו מבוססת על מים כך שילד יוכל להיכנס חזרה הבית כבר לאחר 6 שעות מרגע הריסוס. תינוקות יוכלו לאחר 8 שעות.

אז תלכו לסבא וסבתא לזמן הקרוב ותנו להדברה לעשות את שלה.

רוב המדבירים לא ייתנו לכם אחריות בכלל על הדברה בשטחים פתוחים כיוון שמדובר בשטח מאוד רחב שאינו סגור ולכן יהיה מאוד קשה למנוע לחלוטין את חדירת המזיקים אך בהחלט ניתן יהיה לצמצם את מספרם באופן משמעותי.

היתקלות בקן של דברים עלול להסתיים באופן לא נעים ולכן מומלץ להתייעץ עם מדביר לפני שמתחילים בתהליך ההדברה.