פוליש קריסטל

פוליש קריסטל ככה זה עובד

בטח את המושג פוליש קריסטל יצא לכם לשמה כמה פעמים בחיים, בהקשר לחידוש וניקוי מרצפות, אז מה בעצם מייחד את הפוליש קריסטל יותר משאר סוגי הפוליש הקיימים בחוץ, ולמה כל החברות מתהדרות בשבחו.

כאשר מדברים על פוליש קריסטל, לרוב מתכוונים לתוצאה הסופית היא פשוט מדהימה, ההברקה ורמת הגימור של הפוליש משפרת פלאים את נראות הרצפות בבית, היתרון בהברקה זו משאר סוגי הפוליש היא רבה, הפוליש נעשה באמצעות שלוש שלבים אשר יגרמו לרצפה שלכם לנצנץ כמו קריסטל.

קצת על התהליך

בשלב הראשון החברה תבצע ניקיון יסודי לרצפה הכולל קרצוף יסודי במיוחד בעזרת מכונת פוליש להסרת לכלוך ולהכנת הרצפה להמשיך תהליך, לאחר מכן אחריי שהרצפה כבר נקייה מאבק ולכלוכך נתחיל להשתמש בחומר הנקרא פריימר בעזרת מכונת הפוליש, התהליך מתבצע בעזרת מכונת הפוליש המחדירה את חומרי ההברקה הנקרא מגנזיום, ההברקה יוצרת מראה רטוב במיוחד, באמצעות זה שמכונת הפוליש מחדירה את חומרי ההברקה, ההברקה תחזיק לאורך זמן רב במיוחד

פוליש קריסטל
ניקוי רצפות

עובד על כל סוגי המרצפות?

חשוב לציין, למרות כל ההיתרנות של הברקה זו, קיימים היום מספר מרצפות בשוק של ניתן לבצע בהם פוליש קריסטל. לדוגמא מרצפות מסוג קרמיקה ופורצלן לא מאפשרות החדרה של חומרים אליהם ולכן, אין אפשרות לבצע בהן הברקה קריסטלית.

אז על איזה סוגי מרצפות אפשר לבצע פוליש קריסטל?

נענה בקצרה, ברצפות “נושמות” יותר לדוגמא: רצפות שיש, רצפות אבן ובלטות, רצפות אלה מאפשרות החדרה של חומרים הברקה, ובהם כן יהיה ניתן לבצע הברקה קריסטלית למראה נקי חדשני ומבריק במיוחד.

פוליש קריסטל לבית – תוצאה מושלמת ובוהקת

אין ספק שפוליש קריסטל נושא יתרונות רבים על שאר הפולישים, עם זאת חשוב לציין, כדי לבצע פעולה זו נדרשת הבנה מלאה של תהליך העבודה. חברת “Art Of Cleaning”  תוביל אותכם לתוצאה הרצויה: בזכות הציוד המקצועי והאיכותי בו אנו משתמשים וכמובן הניסון הרב שצברנו במהלך השנים, נשמח לעזור ולסייע לכם בכל שאלה בנושא פוליש קריסטל.

  • על משטח העבודה להיות יבש לחלוטין
  • בדקו את המחיר לפניי תחילת העבודה
  • חשוב לוודא שקיבלתם פוליש קריסטל ולא פוליש וקס
  • דעו שעבודה זו לוקחת זמן, ויכולה להמשך גם יום שלם
  • דבר ראשון אסור לרחוץ את הרצפה 7 ימים לאחר העבודה.
  • מומלץ להשתמש בחומר משמר פוליש קריסטל לשטיפה
  • מומלץ לבצע פוליש לפניי הכניסה לדירה
  • מומלץ לבצע על הפוליש גם חומר המונע החלקה.

פוליש קריסטלי הוא הדרך הבטוחה ביותר היום ליצור רצפה מבריקה, נוצצת, חלקה ויפה, שתיתן לבית שלכם מראה מחודש ומרשים.

חברת Art Of Cleaning מומחים בתחום הפוליש והניקון כבר זמן רב, מספקים שירות ללקוחות מכל הסוגים, אצלנו שמים דגש על רמת שירות גבוהה, אמינות ומקצועיות, למען שביעות רצון הלקוחות.

 צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת ושירות ללא תחרות – 054-2464951

ניקוי דקים