ניקוי שטיח מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר עם המקצוענים של אומנות העבודה והניקיון

בשונה מהשטיחים הרגילים, את השטיחים מקיר לקיר אי אפשר להרים ולנער. הדרך להתמודד עם שטיחים מקיר לקיר היא באמצעות שאיבה באופן שוטף (לפחות אחת לשבוע) וכמובן אחת לתקופה לבצע ניקוי יסודי ומעמיק של השטיחים.

לקוחות רבים שואלים אותנו על התדירות הרצויה לטיפול יסודי יותר במטרה להיפטר מאלרגנים, האבק והבקטריות. ההמלצה שלנו היא לפחות אחת לשנה לבצע את הניקוי, אך במידה וכמות הלקוחות שעוברים על שטיח זה גדולה מומלץ לעשות זאת אחת לרבעון.

אנחנו משקיעים ואתם מרוויחים!

אנו עושים שימוש בציוד המתקדמים ביותר ומשקיעים המון על טכנולוגיה ועל החומרים המתקדמים ביותר בשביל להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר. התוצאות שלנו מדהימות, תשאלו את הלקוחות שלנו 🙂

גם השטיח שלכם יכולה להראות ככה...

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת עוד היום

מחירון לניקוי שטיחים מקיר לקיר

מחיר ניקוי שטיחים נקבע על פי גודל השטיח, חומר הריפוד וקושי הניקיון.

ניקוי כל סוגי השטיחים…. החל מ 60 ₪ למטר (המחיר משתנה בהתאם לסוג השטיח).
ניקוי שטיחים מקיר לקיר…. 40 ₪ למטר, מחירים מיוחדים לעסקים.

מחיר ניקוי השטיח יכול להשתנות בהתאם לסוג הבד לדוגמה בד אימפלה,פשטן,צמר,ויסקוזה, כותנה יהיה 130 ₪ . אלא בדים מיוחדים ומורכבים לניקוי הדורשים ידע רב וזמן טיפול ארוך מהרגיל.

מחיר מינימום להזמנה 380 ₪.

ניקוי ספות מקצועי

שאיבת השטיח ברמה השוטפת זו פעולה מומלצת ונדרשת אך חשוב מאוד להבין שלטווח הרחוק היא אנסה מספיק על מנת לשמור את השטיח שלכם במצב טוב. תפקיד הניקוי המעמיק של השטיח הוא להיפטר מאלרגנים, חיידקים ובקטריות שמצטברים לאורך הזמן.

השואבים הביתיים עושה עבודה טובה, וכמובן שהכל באופן יחסי. רמת ההתמודדות העמוקה של שואבים אלה לאורך זמן אינה מספיקה.

איך להתכונן לניקוי שטיח מקיר לקיר?

האמת, מהצד שלכם אין הרבה מה לעשות, מלבד פינוי הריהוט אשר נמצא על השטיח.

את כל תהליך ההכנה של השטיח לשטיפה אנחנו מבצעים הכוללים שאיבה וניקוי באמצעות חומרים מיוחדים להסרה של כתמים עיקשים. מומלץ לא לדרוך על השטיח עד לייבוש מלא שכמובן לוקח פחות זמן בקיץ אך יותר זמן בחורף וזאת במטרה למנוע לכלוך נוסף או לגרימת נזק לריהוט עץ אשר בא עם מגע של מים לאורך זמן.

למה צריך לנקות שטיחים מקיר לקיר?

שטיחים צוברים בתוכם אבק ואלרגנים רבים אשר מומלץ שלא להיות בחשיפה איתם לאורך זמן. בנוסף, בדומה למקרים בהם נשפך משקה או כל דבר אחר על הרצפה, גם במקרה של שטיח זה קורה רק שכאן אפשרויות הניקוי המיידי שלנו מצומצמות ולכן הפתרון הוא אחת לתקופה להזמין חברה לניקוי שטיחים שתבצע את עבודת הניקוי באופן יסודי.

אנחנו כאן בשבילכם. צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.