ניקוי שטיחים בתל אביב

אנו באומנות העבודה והניקיון מומחים בניקוי שטיחים בתל אביב והסביבה ע”י צוות ותיק ומקצועי, עם ניסיון של מעל 10 שנים ואלפי לקוחות מרוצים וממליצים. אנו עושים שימוש בחומרים מתקדמים, אקולוגיים ובטוחים שמנצחים את כל סוגי הכתמים.

ניקוי שטיח בתל אביב עם המקצוענים

אנחנו משקיעים ואתם מרוויחים!

אנו עושים שימוש בציוד המתקדמים ביותר ומשקיעים המון על טכנולוגיה ועל החומרים המתקדמים ביותר בשביל להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר. התוצאות שלנו מדהימות, תשאלו את הלקוחות שלנו :)

קבלו הצעת מחיר משתלמת לניקוי שטיח בתל אביב

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת עוד היום

איך בוחרים חברת ניקוי שטיחים בתל אביב?

אין כמו לבחור בחברה מומלצת לניקוי ספות, השאלה איך נמצא את החברה הזאת?

  1. שאלו חברים – אין כמו המלצה ממישהו שכבר התנסה וקיבל שירות כל כך טוב שהוא ישמח להמליץ לכם עליו.
  2. בדקו בפייסבוק / גוגל ונסו למצוא המלצות אמיתיות שלא נכבתו על ידי חברים או מכרים של החברה. 

למה לבחור בנו?

גם השטיח שלכם יכולה להראות ככה...

מחירון ניקוי שטיחים בתל אביב

מחיר ניקוי שטיחים נקבע על פי גודל השטיח, חומר הריפוד וקושי הניקיון.

ניקוי כל סוגי השטיחים…. החל מ 60 ₪ למטר (המחיר משתנה בהתאם לסוג השטיח).
ניקוי שטיחים מקיר לקיר…. 40 ₪ למטר, מחירים מיוחדים לעסקים.

מחיר ניקוי השטיח יכול להשתנות בהתאם לסוג הבד לדוגמה בד אימפלה,פשטן,צמר,ויסקוזה, כותנה יהיה 130 ₪ . אלא בדים מיוחדים ומורכבים לניקוי הדורשים ידע רב וזמן טיפול ארוך מהרגיל.

מחיר מינימום להזמנה 380 ₪.

ניקוי ספות מקצועי

ניקוי שטיחים בתל אביב הוא עבודה שצריך להשלים בזהירות ובמקצועיות. אורך החיים של השטיח מוגבל וטיפול לא תקין עלול להוביל לבלאי מוקדם. כשאינם מנוהלים, לכלוך וחלקיקי אדמה יכולים לחלחל עמוק לשטיחים – בסופו של דבר לגרום לנזק בלתי הפיך ולהשאיר את השטיח עם ריח מעופש.

יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון לפני בחירת חברה לניקוי שטיחים בתל אביב. ראשית, הם צריכים להיות מודעים לסיבה לניקוי השטיחים – בין אם זה בגלל לכלוך שהצטבר ובין אם בגלל תאונה כמו יין שנשפך או קפה על השטיח. לאחר מכן, הם צריכים לשאול אילו פתרונות ישמשו לניקוי שטיחים בתל אביב – אולי ירצו להשתמש במוצרים שלהם או במישהו אחר

ניקוי שטיחים בתל אביב הוא משימה קשה. הסיבה לכך היא כי השטיחים בדרך כלל מלוכלכים, מסריחים ומוכתמים. הם גם יקרים להחלפה או לתיקון.

הדרך הטובה ביותר לשמור על ניקיון השטיחים היא שירות ניקוי אדים השטיח הרגיל. זה יבטיח שכל הלכלוך, קרדית האבק והאלרגנים יוסרו מהשטיחים שלכם.

ניקוי שטיחים בתל אביב הוא שירות בסיסי שלדעת אנשים רבים אינו חשוב כמו שירותים אחרים. עם זאת, זה יכול להשפיע באופן משמעותי על האיכות הכוללת של הבית שלך.

תוחלת החיים של רוב השטיחים היא כשבע שנים, ולאחר תקופה זו הוא יתחיל להיראות ישן ושחוק. זה יקרה בגלל בלאי יומיומי, הצטברות אבק ופסולת, חצץ טחון מבחוץ, חיות מחמד או תאונות ילדים.