ניקוי כסאות עור

ניקוי כסאות עור באופן מקצועי עם אומנות העבודה והניקיון.

מכירים את זה שהילדים אוהבים לאכול בסלון? בד”כ הם גם משתפים את הספה העשויה מעור בארוחה.. או אולי הם פשוט אוהבים לקשקש עלייה עם הצבעים החדשים שבדיוק קניתם להם..

לפניי שאתם ממהרים לנקות את הכתם – תעצרו רגע.אתם יכולים לגרום לנזק ולכתמים יותר קשים עם לא תדעו באיזה חומרים להשתמש לניקוי ריפודי עור,

רוצים לדעת כיצד נכון לנקות? צרו קשר ונשמח לעזור – 054-246495

כיצד מנקים ספות או כיסאות מעור?

ניקוי של ספות או כיסאות עור שונה מכיוון שלעור יש נקבוביות שאליהם נכנס הלכלוך, ובעצם ניקוי מסוג זה מצריך רכישה של חומרים מיוחדים שמותאמים לסוג העור, ניקיון בחומרים שאינם מתאמים לסוג העור עוללים לפגוע ברכוש שלכם בצורה קשה.

אנחנו ממליצים לכם להזמין איש מקצוע שיעשה את העבודה הזו עבורכם,  אצלנו באומנות העבודה והניקיון מנקים את כל סוגי העור בצורה המקצועית והיסודית ביותר.

מה הטעות הנפוצה בניקוי כתמים מכיסאות עור?

 מרביתנו ינסו להסיר את הכתמים באמצעות סבון, סקוטשברייט או אולי ספוג הפלא, זו הטעות הכי גדולה והיא רק הורסת את איכות ומרקם העור, ותשאיר לכם כתם הרבה יותר בולט.

ניקוי ספות מכל הסוגים
ניקוי עור מקצועי

סבון ומים יעזור?

אפשר להשתמש בסבון במים, אבל רק אם מדובר בעור איכותי, אם לא הצבע יכול להיפגע משמעותית או אפילו לרדת יחד עם הסבון, מומלץ לנקות עם מטלית לחה הטבולה בסבון ומים ומיד לאחר מכן לייבש בעזרת מטלית ייבשה.

טיפ שלנו – תנסו לפניי לנקות במקום נסתר בספה בגב שלה, ואם לא נשארים סימנים לנסות באזור הגלוי.

טריקים ושיטות לניקיון ריפודים מעור

ניקוי בקיטור

אם באפשרותכם להשתמש בקיטור, זאת השיטה הטובה ביותר, קיימים היום המון מכשירים ביתיים לניקוי בקיטור, ואם אתם רוצים לנקות ריפודי עור בקלות – זה איתם!

אם אין באפשרותכם להשתמש בקיטור, אנחנו ממליצים להשתמש במים חמים (לא רותחים) בשילוב אבקת כביסה וספוג עדין (לדוגמא ספוג הפלא, לא יגרום לשריטות) פשוט קרצפו את הספה ולאחר מכן מייד נקו באמצעות מטלית יבשה עד להברקה.

מרכך לריפוד עור, רק אחריי הניקוי

אפשר להשתמש במרכך עור, לשמירה ואחזקה של ריפוד העור לאורך זמן, אחת לכמה חודשים כדאי למרוח על הספא או הכורסא את מרכך העור, באמצעות מטלית יבשה בלבד, שכן אסור להרטיב עור, מומלץ להשאיר את החומר לרבע שעה ולאחר מכן לשפשף אותו באמצעות מטלית רכה ויבשה עד לקבלת המראה המבריק שרציתם.

שאיבת אבק

כל תחילת תהליך הניקוי חייבת להתחיל בשאיבת אבק יסודית, בכדי להיפטר מלכלוכים קטנים, אבק, פירורי אוכל וכדומה, לכלוכים אלה בד”כ מצטברים בצידי התפרים ובית הכריות של הספא או הכורסא.

ספריי עור

אפשר לרכוש חומר לניקוי עור בכל חנות “הכל לבית” , לקבלת תוצאות טובות יותר אנחנו ממליצים למרוח את החומר בצורה מעגלית, ולכסות את שטח הספה כולה.

מומלץ להשאיר את החומר לנוח על הריפוד במשך 10 עד 20 דקות, לאחר מכן יש לשפשף בעדינות עם מטלית רכה ויבשה עד לקבלת מראה מבריק, את הפעולה הזו יש לעשות מידי מספר חודשים.

לפעמים כל מה שתעשו לא יעזור להסרת הכתם לחלוטין במקרה הזה, אנחנו. אנו נגיע עם ציוד מתקדם ומקצועי שיסייע לנו לטפל בבעיה מהר ככל האפשר.

חייגו אלינו לטיפול בכל סוגי הכתמים והסרה שלהם בצורה מקצועית ויסודית – 054-246495

ניקוי מקצועי
ניקוי בדים