ניקוי וילונות

ניקוי וילונות בבית בצורה מקצועית ומקיפה

וילון הוא פריט אשר תורם רבות לעיצוב הבית. זה מוכח – הוספת וילון בבית יוצרת מראה אלגנטי יותר ומוסיף חום לבית. אבל מה קורה שהוא מלוכלכך? אל תדאגו. בשביל זה אנחנו כאן.

ניקוי וילונות בית זו משימה מורכבת הרבה יותר מבעבר בו יכלנו להכניס את הוילון שלנו למכונת הכביסה או פשוט לשלוח למכבסה. השימוש בבדים המורכבים מסוגים שונים וסגנונות שונים דורשים מעוברות של איש מקצוע, אשר יגיע עם מכשור מתקדם והידע הנכון בשביל להוציא את התוצאה שאנחנו כל כך רוצים – וילון נקי שנראה ממש כמו חדש.

ניקוי וילון צריך להיעשות באופן תקופתי. וילונות סופחים אליהם כמויות גדולות של אבק והם למעשה משמשמים כמעין פילטר אוויר בחדר בו הם מותקנים. אבק זה מתפתח לאורך הזמן לקרדיט האבק ואורגניזמים אשר מחלישים את הבד ומזיקים מאוד ברמה הבריאותית לסובבים בבית ולכן תחזוקת הוילון היא חשובה במיוחד.

אנחנו מציעים שירות ניקוי וילון עד הבית!

ניקוי-וילונות-אחרי

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת עוד היום

אז כמו שכבר ציינו, יש לתחזק את הוילון ולנקות אותו לפחות אחת לשנה. הניקוי ישמור על הוילון נקי וחדש, יאריך את הזמן שבו תוכלו להכנות מהוילון וישמור על הבריאות של הסובבים בבית.

ניקוי וילונות בבית הלקוח

אחד היתרונות הגדולים בניקוי וילונות דרכנו, הוא שנעשה בבית הלקוח – ללא צורך בפירוק והרכבה שיכולה להיות מסורבלת מאוד עם הוילונות וסגנונות התלייה של הוילונות כיום. בנוסף, חסכנו לכם את מחירי ההובלה והפחד שמא הוילון יתקמט לאחר הניקוי שלו – הכל תחת קורת גג אחת – הבית שלכם.

תהליך קצר, יעיל ופשוט

באמת, שאין שום סיבה לחיות בבית עם וילון מלוכלך. מדובר בתהליך כל כך פשוט שלא תאמינו שלא עשיתם אותו עד היום. הניקוי נעשה בביתכם, תוך זמן קצר ועם חומרים ידידותיים לסביבה.

הניקוי יגרום לתחושה נעימה בבית ולהרגשה נקייה יותר.

איך לבחור חברה לניקוי וילונות

אין כמו לבחור בחברה מומלצת לניקוי ספות, השאלה איך נמצא את החברה הזאת?

  1. שאלו חברים – אין כמו המלצה ממישהו שכבר התנסה וקיבל שירות כל כך טוב שהוא ישמח להמליץ לכם עליו.
  2. בדקו בפייסבוק / גוגל ונסו למצוא המלצות אמיתיות שלא נכבתו על ידי חברים או מכרים של החברה. 

למה לבחור בנו?