ניקוי בדים

כמו שלכל רצפה או אריח זקוקים לתכשיר מסוים בשביל שיהיה ניתן להסיר מהם את הלכלוך באופן מושלם, וכפי שכל כתם או עץ או אפילו סיר ומחבת זקוקים לחומר מסוים בשביל שיהיה ניתן לנקות מהם את הלכלוך בצורה יסודית, הרי שכך גם במקרה של בדים.

כל בד זקוק לחומר או תכשיר מסוים על מנת להסיר ממנו את הכתמים והלכלוך בצורה נכונה.

ניקוי בדים הוא לא דבר מסובך, אבל בשביל לראות את התוצאות שאנחנו מצפים אנחנו צריכים להשתמש באמצעים איכותיים וכמובן לעשות זאת על הצד המקצועי ביותר, כל בד שונה מהשני, סוגי הסיבים ואופי הלכלוך והכתמים, מומלץ לבדוק לפני, אחרת אנו עלולים רק להרע את המצב של הכתם, ואז יהיה הרבה יותר קשה להסיר אותו.

זיהוי סוג הבד

 יש להבין ברמה של מקור הסיב: על הצלחת הניקוי והסרת הכתם לסוג הבד ישנו השפעה מכרעת, סיבים מהחי או מהצומח לדוגמא כותנה, פשתן, סיזל מהצומח, או צמר ומשי מהצומח הם בעלי תכונות ספיגה, ולכן ישנו סיכוי גבוה שהכתם ייספג אל תוך הסיב ויקשה מאוד על ניקוי,

במקרה כזה מומלץ לאטום את הסיב באמצעות חומרים נגד כתמים הקיימים בשוק, פעולה זו תקל מאוד על הסרת הכתם.

סיבים סינטטיים: סיבים המיוצרים ע”י האדם לדוגמא: פוליאסטר, ניילון, פוליפרופילן, אקרילן וכדומה, סיבים אלו אטומים בפני נוזלים ולכן יהיה הרבה יותר לנקות אותם, כיום קיימים בשוק מגוון ענק של בדים סינטטיים המדמים את המראה של סיבים טבעיים.

תהליך ניקוי הבד

נתחיל שאיבת האבק, החדרת חומר הניקוי בהתזה על הבד, הברשה באמצעות מכשיר מיוחד לקרצוף יסודי על כל הבד, שטיפה של הבד, שאיבה, ובדיקה של רמת לחות אופטימלית.

טיפול בכתמים

טיפול בכתמים הוא תהליך המתבצע לאחר אבחון סוג הכתם, והוא מתבצע באמצעות ערכת חומרים להסרה ידנית וממוכשרת, העובדים אצלנו הם המקצועיים ביותר בשוק היום.

ניקוי בדים – למה לא לעשות את זה לבד

נכון זה נשמע קל ופשוט לנקות בדים, אך אם אתם רוצים שהבד יהיה נקי לגמרי, מוטב להיעזר באנשי מקצוע שמכירים ויודעים היטב את התחום וכך ניתן לבצע את התהליך באופן רציני ומאובחן.

לפעמים אנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם מצב יותר בעייתי, ובמצבים כאלה רק צוות מקצועי יוכל לעזור.

מן הסתם, אנחנו צריכים לקבל הצעות מחיר עבור עבודות ניקוי בדים, ואחרי שנבחן כל הצעה נצטרך להחליט איזו מבין ההצעות היא הטובה ביותר עבורנו, האיכותית ביותר, זו שיכולה להתאים למה שאנחנו צריכים וכן ליכולות הכלכליות שלנו.

 

ניקוי עמוק

אז מתי אני יודע שאני צריך להזמין שירות ניקוי בדים מקצועי?

למעשה, מרגישים את זה (או יותר נכון, חוטפים על זה את העצבים) כשרואים כשהלכלוך לא יורד עם מים, מגבונים, או קצף לניקוי– פשוט משום שהדבר אינו אפשרי, אלא באמצעות ניקוי בדים מקצועי תוך שימוש במכונת ניקוי בשיטת הזרקה יניקה, המכילה את חומרי הניקוי האיכותיים ביותר לבדים ולסביבת הבית

 צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת ושירות ללא תחרות – 054-2464951

שאיבת אבק
ניקוי שטיחים משרדים

מחיר ניקוי שטיחים נקבע על פי גודל השטיח, חומר הריפוד וקושי הניקיון.

ניקוי כל סוגי השטיחים…. החל מ 60 ₪ למטר (המחיר משתנה בהתאם לסוג השטיח).
ניקוי שטיחים מקיר לקיר…. 40 ₪ למטר, מחירים מיוחדים לעסקים. 

קרא עוד על ניקוי שטיחים מקיר לקיר

קרא עוד על ניקוי שטיחים במפעל