ניקוי ספות ברחובות

אנו באומנות העבודה והניקיון מומחים בניקוי ספות ברחובות והסביבה ע”י צוות ותיק ומקצועי, עם ניסיון של מעל 10 שנים ואלפי לקוחות מרוצים וממליצים. אנו עושים שימוש בחומרים מתקדמים, אקולוגיים ובטוחים שמנצחים את כל סוגי הכתמים.

ניקוי ספה ברחובות עם המקצוענים

אנחנו משקיעים ואתם מרוויחים!

אנו עושים שימוש בציוד המתקדמים ביותר ומשקיעים המון על טכנולוגיה ועל החומרים המתקדמים ביותר בשביל להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר. התוצאות שלנו מדהימות, תשאלו את הלקוחות שלנו :)

קבלו הצעת מחיר משתלמת לניקוי ספה ברחובות

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת עוד היום

איך בוחרים חברת ניקוי ספות ברחובות?

אין כמו לבחור בחברה מומלצת לניקוי ספות, השאלה איך נמצא את החברה הזאת?

  1. שאלו חברים – אין כמו המלצה ממישהו שכבר התנסה וקיבל שירות כל כך טוב שהוא ישמח להמליץ לכם עליו.
  2. בדקו בפייסבוק / גוגל ונסו למצוא המלצות אמיתיות שלא נכבתו על ידי חברים או מכרים של החברה. 

למה לבחור בנו?

גם הספה שלכם יכולה להראות ככה...

מחירון ניקוי ספות ברחובות

ניקוי ספות בד…. 90 ₪ (ספת ריש/3+2 נחשב 5 מושבים) המחיר נמדד למושב לפי 60 סנטימטר.
ניקוי ספות עור…. 140 ₪ (ספת ריש/3+2 נחשב 5 מושבים).
ניקוי כורסת טלוויזיה…. 300 ₪ (דוגמת אמריקן קונפורט).
ניקוי כורסת נוי … 180 ₪.
ניקוי הדום…. 50 ₪ (המחיר ליחידה עד אורך 60 ס”מ).

ניקוי ספות מקצועי

הדרך הטובה ביותר לנקות ספה מבלי לפגוע בבד היא להשתמש בסודה לשתייה. אפשר לפזר את האבקה על כל הספה, מה שיעזור לשחרר כתמים ולהסיר ריחות. לחילופין, אתה יכול להשתמש בתערובת העשויה סודה לשתייה ומים. לאחר מריחת התערובת על הבד, עליך לתת לה לשבת במשך חמש עשרה עד עשרים דקות. לאחר ביצוע הניקוי, השתמש בשואב אבק עם מברשת מצורף. בדוק תמיד את תמיסת הניקוי על שטח קטן לפני שאתה מיישם אותו על כל הבית שלך.

ניקוי ספה ברחובות לבד

מוצר ניקוי על בסיס מים הוא הדרך הטובה ביותר להגן על בד הספה שלך. מים הם המרכיב העיקרי במוצרי ניקוי על בסיס מים. אין להשתמש בממיסים. עליך להשתמש בסוג האחרון רק כאשר הוא בטוח עבור הבד שלך. לעולם אל תנסה לנקות ספה באמצעות חומרי ניקוי על בסיס מים. כימיקלים אלו עלולים לפגוע בבד של הספה שלך. עליך להשתמש בשילוב של ספוג רך וחומר ניקוי עדין אם אינך בטוח כיצד לנקות את הספה.

אם הספה שלך עשויה מפוליאסטר, הדרך הטובה ביותר לנקות אותה היא באמצעות ספוג רטוב קל. אין להשתמש בתמיסות ניקוי חודרות לעומק על פוליאסטר. אם הבד מלוכלך מאוד, כדאי להשתמש בספוג ובחומר ניקוי עדין. כדאי להשתמש גם בסבון כלים להסרת כתמים עיקשים. זה לא רק יסיר לכלוך, לכלוך, אלא גם כתמי שומן.

הזהרו לגרום נזק לספה

חשוב לבחור בחומר ניקוי שלא יגרום נזק לריפוד שלך. אתה יכול בקלות לקנות חומר ניקוי על בסיס מים ולהשתמש בו על הספה שלך. אם הבד שלך אינו על בסיס מים, תוכל להשתמש גם בחומר ניקוי על בסיס ממס. כדי להבטיח בטיחות, הקפד לקרוא את קוד הניקוי על התג.

אתה יכול גם להשתמש בתערובת של מים ונוזל כלים על ספת הבד שלך. זה יסיר שומן ולכלוך ממשטח הספה. מנקה על בסיס מים משתמש במים כמרכיב העיקרי שלו. חומר ניקוי המבוסס על ממיסים משתמש בממיסים כדי להיפטר מכתמים עיקשים. במידה והריפוד עשוי מפוליאסטר, יש לפעול לפי המלצות היצרן בבחירת תמיסת ניקוי.

אם יש לכם ספת בד, כדאי להשתמש תחילה בחומר ניקוי על בסיס מים. חומר הניקוי על בסיס מים הוא האפשרות הטובה ביותר לניקוי ספת בד. ניתן להשתמש בו על כל סוגי הבדים, כולל עור וכותנה. זה בטוח לריפוד אם אתה משתמש בחומר ניקוי על בסיס מים. אתה יכול להשתמש בכל סוג חומר ניקוי כדי לנקות את הריפוד שלך.

אם יש לכם ספת פוליאסטר, חשוב להשתמש בחומרים פשוטים כדי לנקות אותה. לעולם אל תשתמש בתמיסות ניקוי עם חדירה עמוקה על סוג זה של בד. במקום זאת, כדאי להרטיב ספוג במים. ניתן להשתמש בשמן עץ התה ובאלכוהול לניקוי כתמים. המתן מספר דקות לפני שתנגב את השאריות.

טיפול בספות בד

אם יש לך ספת בד, כדאי להשתמש בחומרי ניקוי על בסיס מים. ניתן לרכוש תמיסת ניקוי על בסיס מים בכל חנות מקומית. אם לספה שלכם יש כיסוי עשוי בד, כדאי להשתמש בחומר ניקוי על בסיס מים. מנקה זה מתאים לכל סוגי הריפודים. אם אין לך סוג זה של חומר, אתה יכול לנסות פתרון על בסיס מים.

חשוב להשתמש בפתרונות ניקוי בטוחים בספות על בסיס בד. מומלץ להימנע משימוש בחומרי ניקוי המבוססים על ממיסים לחומר מסוג זה. ניתן להשתמש בחומר ניקוי על בסיס מים לניקוי ספות עור. יש לנקות ספות עור בעזרת חומר ניקוי על בסיס מים. פתרונות אלו יכולים לחולל פלאים על ספת עור. עדיף להשתמש במוצר על בסיס מים על ספה על בסיס בד מכיוון שהוא לא יכיל כימיקלים מזיקים.

ספות עור קשות יותר לניקוי מאשר סוגי ריפוד אחרים. אם יש לכם ספת בד, תוכלו לכבס את הבד ולכסות בנפרד. במקרה שהכיסוי אינו ניתן להסרה, ניתן לרסס אותו קלות בחומץ. אתה יכול גם להשתמש בחומר ניקוי עדין על הריפוד כדי להסיר כתמים עקשניים. לאחר שטיפת ספת עור, הניחו לה להתייבש באוויר לפני אחסנתה באזור סגור.