ניקוי ספות בבני ברק

אנו באומנות העבודה והניקיון מומחים בניקוי ספות בבני ברק והסביבה ע”י צוות ותיק ומקצועי, עם ניסיון של מעל 10 שנים ואלפי לקוחות מרוצים וממליצים. אנו עושים שימוש בחומרים מתקדמים, אקולוגיים ובטוחים שמנצחים את כל סוגי הכתמים.

ניקוי ספה בבני ברק עם המקצוענים

אנחנו משקיעים ואתם מרוויחים!

אנו עושים שימוש בציוד המתקדמים ביותר ומשקיעים המון על טכנולוגיה ועל החומרים המתקדמים ביותר בשביל להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר. התוצאות שלנו מדהימות, תשאלו את הלקוחות שלנו :)

קבלו הצעת מחיר משתלמת לניקוי ספה בבני ברק

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת עוד היום

איך בוחרים חברת ניקוי ספות בבני ברק?

אין כמו לבחור בחברה מומלצת לניקוי ספות, השאלה איך נמצא את החברה הזאת?

  1. שאלו חברים – אין כמו המלצה ממישהו שכבר התנסה וקיבל שירות כל כך טוב שהוא ישמח להמליץ לכם עליו.
  2. בדקו בפייסבוק / גוגל ונסו למצוא המלצות אמיתיות שלא נכבתו על ידי חברים או מכרים של החברה. 

למה לבחור בנו?

גם הספה שלכם יכולה להראות ככה...

מחירון ניקוי ספות בבני ברק

ניקוי ספות בד…. 90 ₪ (ספת ריש/3+2 נחשב 5 מושבים) המחיר נמדד למושב לפי 60 סנטימטר.
ניקוי ספות עור…. 140 ₪ (ספת ריש/3+2 נחשב 5 מושבים).
ניקוי כורסת טלוויזיה…. 300 ₪ (דוגמת אמריקן קונפורט).
ניקוי כורסת נוי … 180 ₪.
ניקוי הדום…. 50 ₪ (המחיר ליחידה עד אורך 60 ס”מ).

ניקוי ספות מקצועי

בניקוי ספה בבני ברק כדאי להשתמש בחומר ניקוי על בסיס מים. יש לפעול לפי ההנחיות לניקוי הספה בבני ברק. לא רק שתסכן את שלמות הבד אלא גם עלולים לפגוע ביצירה. אם אתה לא בטוח מה לעשות, אתה תמיד יכול לבקש עזרה מאיש מקצוע.

הדרך הברורה ביותר לנקות ספה היא לשאוב אותה באופן קבוע. אם אתה לא שואב אותו באופן קבוע, לכלוך יכול להיכנס לכריות. אי אפשר לשאוב לכלוך מספה בניגוד לפרקט או זכוכית. עם זאת, אם יש לך שואב אבק טוב עם ראש טוב לניקוי ספות, אתה יכול לעשות זאת בעצמך. זוהי דרך זולה ויעילה לנקות ספת בד.

הזהרו מפגיעה בספה

בד של ספה לא ניתן לנקות עם חומר ניקוי, בניגוד לריהוט עץ או זכוכית. בד של ספת בד עלול להינזק גם מחומרי ניקוי קשים. מנקה ריפודים מקצועי הוא הבחירה הטובה ביותר להגנה על יופיו, אורך חייו ויופיו של הבד. זה גם ישמור על יופייה של הספה.

בין אם אתם רוצים לשמור על הספה שלכם נקייה ומבריקה, הניקיון חיוני לה כדי לשמור על איכותה ומראהה. ניתן לנקות ספה מבד בארבעה שלבים פשוטים. אתה יכול לשכור שירות ניקיון בני ברק אם אתה מתעצל לעשות זאת בעצמך. אנשי מקצוע עם ניסיון של שנים וציוד מתאים הם הבחירה הטובה ביותר בכל הנוגע לניקיון.

שואב אדים הוא השיטה היעילה ביותר לניקוי ספת בד. אתה יכול לקנות שואב אדים או לשכור אחד, אבל אתה חייב להיות זהיר ולהיות בעל מספיק ניסיון כדי לנקות את הספה שלך כמו שצריך. שואב הקיטור חודר אל הבד ומחסל חיידקים. זה גם שואב חומר רופף. האדים חודרים אל הבד והורגים חיידקים ולכלוך במהלך הניקוי.

כדאי לנקות ספת בד בני ברק אחת לחודשיים-שלושה. ניקוי קבוע חשוב לספת בד מכיוון שהוא מונע מלכלוך ולכלוך להיכנס לכריות. אחרת, ייתכן שיהיה צורך לשכור שירות ניקיון. אם אינך בטוח, נסה איש מקצוע. המחירים ישתנו עבור כל סוג.

שאיבת האבק מהספה

שגרת שאיבת אבק חשובה עבור כל סוג של ריפוד. זה יבטיח שתסיר לכלוך רופף מהספה שלך. תהליך השאיבה גם יסיר לכלוך עמוק מהבד. עדיף לשאוב את הספה שלך עם ראש חיבור לניקוי ספות. שואב אבק יסיר לכלוך עמוק בתוך הכריות ויגן על הרהיטים שלך מפני כתמים. בהתאם לסוג הבד, אתה יכול אפילו לנקות את ספת הבד שלך בצורה מקצועית.

מלבד ניקוי הבד של הספה שלכם, כדאי גם לשאוב את הריפוד באופן קבוע. זה יסיר כל לכלוך ולכלוך ממשטח הספה. זה גם ימנע מלכלוך ולכלוך להיכנס לכריות. שירות שאיבת אבק אינו יכול לנקות לכלוך עמוק ולכן עדיף להשקיע בניקוי ספות איכותי לרהיטים שלכם. אם אינך יכול להרשות לעצמך לשכור איש מקצוע, הקפד לקרוא ביקורות לפני שכירת חברה.

חומרי ניקוי  על בסיס מים לספות

ניתן להשתמש בחומר ניקוי על בסיס מים לניקוי ספה. אתה יכול גם להשתמש בשירות ניקוי יבש אם הספה מסומנת “X”. לעולם אל תשטוף את כיסויי הכריות במכונה, מכיוון שהדבר עלול לפגוע בגב, בבד ובתפרים. כדי למנוע נזק, יש להסיר מיד נזילות ולנקות אותן בעזרת מנקה נקודתי. הימנע משימוש באלכוהול או אקונומיקה. אם הכתם עקשן, אתה יכול להשתמש בסמרטוט כדי לטשטש אותו.

כדאי לשאוב ספה מבד. אם הבד עשוי מחומרים סינטטיים, כדאי להשתמש גם בתמיסת ניקוי מבוססת ממס. ללא קשר לחומר, תמיסת ניקוי מבוססת ממס בטוחה לרהיטים שלך אך יכולה להזיק למערכת הנשימה ולעור שלך. זו הסיבה שעדיף להשאיר ניקיון מסוג זה למקצוענים. למנקים יש את ציוד הבטיחות הדרוש לניקוי בטוח של הבד.