איך לבחור חברה לניקוי שטיחים

ניקוי שטיח מקיר לקיר

מחפשים חברה לניקוי שטיחים? משימה לא פשוטה. כולנו רוצים לבחור בחברה הטובה ביותר, שנותנת מחירים הוגנים. הרי לא היינו רוצים לפגום בשטיח היקר שיש אצלנו בבית – בין אם קנינו אותו בבוטיק המעצבים היוקרתי ביותר, ירשנו אותו מסבתא רבא עליה השלום או אפילו אם סתם קנינו אותו באיקאה לפני כמה עונות. אבל אין מה לעשות – חייבים לנקות, לפחות בפסח (ורצוי גם בשאר השנה).

שטיח הוא דבר חשוב מאין כמוהו – הוא משנה לגמרי את העיצוב של הבית כולו, מחמם לנו את כפות הרגליים בחורף, ומכניס אופי לכל סלון, חדר שינה, מרפסת או כל מקום אחר שבו בוחרים לפרוש אותו.

כדי שתוכלו לבחור את החברה האיכותית ביותר לניקוי שטיחים, יש לשים לב לארבעה פרמטרים מרכזיים. הנה הם כאן לפניכם. שלא תגידו שלא אמרנו…

נסיון

חשוב לבחור בחברה לניקוי שטיחים בעלת נסיון עשיר. לא כדאי ללכת על בעל מקצוע שרק עכשיו נכנס לתחום – חבל על השטיח ועל הזמן שלכם. בחרו אך ורק את מי שיש לו נסיון מוכח של מספר שנים לפחות, ומעניק לצוות שלו את ההכשרה המקיפה ביותר. חשוב שהצוות יידע להתאים את שיטת הניקוי לסוג השטיח מבחינת צבע, גוון, סוג בד, גיל ושאר משתנים. אם אתם לא רוצים לפגום בשטיח שלכם – אל תתפשרו על זה.

מחיר

שטיחים נקיים זה דבר שכל בית צריך, ואין סיבה שהמחיר של השירות ההכרחי הזה יהיה מופרז. הקפידו לבחור בעל מקצוע הוגן, שייתן לכם מחיר טוב ולא יעשוק אתכם. זה נכון בכל תחום מקצועי, אבל כאן בעיקר.

ציוד, מכשירים, טכנולוגיה 

אנחנו בשנת 2021, ואתם צריכים לבחור את החברה לניקוי שטיחים שמשתמשת בציוד המתקדם והיעיל ביותר בשוק. תתפלאו לשמוע שאפילו במקצוע הזה, שקיים כבר מאות שנים, עדיין יש חידושים כל הזמן. בין אם זה בחומרים או במכשירים. 

אישי או עסקי

ניקוי שטיחיםהאם אתם מזמינים חברה לניקוי שטיחים עבור הבית הפרטי שלכם, עבור העסק שלכם, או אולי עבור בניין משרדים? חשוב להתחשב בתשובה לשאלה הזו. אם, לדוגמה, אתם צריכים לדאוג לנקיון השטיחים בבניין שלם, מן הסתם תצטרכו בעל מקצוע זריז שזמין לפרוייקט ארוך. גם מבחינת המחיר, כשמדובר בפרוייקט גדול ניתן לצפות לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. ההמלצה שלנו היא לא לוותר על סקר שוק, לדבר עם מגוון חברות ולבחור במי שלפי שיקול דעתכם יעשה את העבודה הטובה ביותר בכמה שפחות זמן.

חושבים לנקות את השטיח לבד? הכנו עבורכם כמה טיפים מנצחים במדריך הבא

לסיכום, אנחנו מקווים שהמידע הזה עזר לכם בבחירה. אל תשכחו שגם לאיכות השטיח יש השפעה על התוצאה – שטיחים מאיכות גבוהה ניתנים לחידוש בצורה טובה יותר מאשר שטיחים באיכות ירודה, שכנראה לא יחזיקו מעמד לאורך מספר רב של נקיונות (גם על זה אפשר להתייעץ עם בעל מקצוע). בסוף ההחלטה היא שלכם, וחשוב שתעשו אותה בצורה נכונה.

תוכן עניינים

עזרו לכם? שתפו את המאמר...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp